Apteka Dyżurna – polska sieć aptek, apteki całodobowe

O nas

 

 

APTEKA DYŻURNA to polska sieć aptek założona i prowadzona przez farmaceutę od ponad 14 lat. Pierwsza nasza apteka otwarta została w Gdyni przy Placu Kaszubskim 8 w roku 2002 i działa tam do dnia dzisiejszego. Obecnie sieć skupia ponad 70 aptek własnych i franczyzowych zlokalizowanych w kilkudziesięciu miejscowościach, przede wszystkim w województwach Polski północnej. Wiele z nich to apteki całodobowe otwarte non stop, także w niedziele i święta. Apteki zatrudniają łącznie ponad 700 pracowników, z czego większość to wysoko-wykwalifikowani magistrowie farmacji.

Od kilku lat Apteka Dyżurna wspiera inne firmy w otwarciu lub prowadzeniu apteki na zasadzie umowy franczyzowej.  Użycza swojego logo, pomaga w założeniu firmy, dostarcza pomocy w zakresie wynajmu lokali, zatrudnienia personelu, przygotowania apteki do otwarcia, negocjacji warunków handlowych z hurtowniami, implementuje systemy wspierające sprzedaż, dostarcza materiały informacyjne i organizuje szkolenia w zakresie prowadzenia Apteki. Od 2016 roku obok niektórych aptek otwierane są franczyzowe drogerie sieci DERMO DYŻURNA – oferujące najlepsze marki dermokosmetyków oraz poszukiwane najczęściej produkty drogeryjne.

Placówki tworzące sieć APTEKA DYŻURNA cieszą się od lat renomą bardzo dobrze zaopatrzonych, oferujących swój asortyment w przystępnych cenach. Dzięki temu zdobyły zaufanie pacjentów i wypracowały pozycję jednego z liderów polskiego rynku aptecznego. Codziennie odwiedza je kilkanaście tysięcy pacjentów. Kilkakrotnie placówki należące do sieci APTEKA DYŻURNA zdobywały laury i wyróżnienia w plebiscytach i rankingach dla aptek najbardziej przyjaznych pacjentom.

 

Zapraszamy do naszych aptek i drogerii.

 

Oferty pracy

SPRAWDŹ

Zakup aptek

Oferta dla osób zainteresowanych sprzedażą funkcjonujących aptek.

SPRAWDŹ

Zakup aptek

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane sprzedażą funkcjonujących aptek.

SPRAWDŹ